Tantra masajı nedir ?

Tantra masajı nedir nasıl yapılır faydaları nelerdir erotik masaj

Tüm masözleri görmek için tıkla

Tanra masajı nedir ?

İstanbul tantra masajı , vücudun cinsel enerjilerini, yaşamın neredeyse tüm diğer alanlarında rahatlamak ve iyileşmek için kullanmayı amaçlayan sürükleyici, şehvetli bir deneyimdir. Zihin ve vücudun tamamen rahatlamasını sağlamak ve sizi tam bir mutluluk durumuna getirmek için nefes alma teknikleri ve genital stimülasyonun yanı sıra tam vücuttan vücut masajına sahiptir. Günlük yaşamınızda kendinizi daha mutlu ve daha güvende hissetmenizi sağlayacak ve cinsel benliğinizin sağlıklı ifadesini teşvik edecektir.


Birçok kişi cinsel hizmet için tantra ve tantra masajı karıştırır. Peki tantra masajın anlamı nedir? Deneyim derin erotik ve uyandırıcı olmakla birlikte, vücudun cinsel enerjilerini, sadece zevk vermek yerine, yaşamın her alanında iyileşmeyi ve refahı teşvik etmek için kullanmayı amaçlamaktadır. Cinsel enerji inanılmaz derecede güçlü bir güçtür ve tantra masaj, onu daha rahat, kendinden emin, cinsel ve duygusal olarak kendini tanımaya hazır hale getirmenin en kolay yollarından biridir.

Tantra masajı tarihi ve kökeni

Tantra 9.000 yıldan fazla bir süredir uygulanmaktadır, ancak sadece son zamanlarda bir masaj tekniğine geliştirilmiştir. Doğu’da, Vedik geleneğin bir parçası olarak başladı, uygulayıcının daha yüksek maneviyat düzeylerine ulaşmasına izin veren bir tür meditasyon. tantra masaj , benzer bir öz farkındalık ve bilinç durumuna ulaşmak için zihin ve bedende rahatlamayı ve zevki canlandırmak için manuel terapi kullanır.
tantra masaj ilk olarak 1980’lerde Almanya tarafından geliştirildi. Daha sonra Lingam (fallus) ve Yoni (vulva / vajina) masajları sırasıyla Joseph Kramer ve ünlü Amerikalı seks eğitimcisi Annie Sprinkle tarafından geliştirildi.


Tantra gibi tantra masaj, verme ve alma olarak ayrılır. Bu roller hem tantra seks hem de tantra masajda oldukça katıdır – alıcının, vericiden memnun olmak için tamamen teslim olması gerekir. Bu şekilde, kendileri ile karşılık vermeksizin ve kendi duygusallıklarının artmasına odaklanmadan, masajın keyfini yaşamakta serbesttirler.

Tantra masajı nasıl yapılır ?

tantra masajı
tantra masajı

Profesyonel bir modern tantra masajı sunan çoğu sağlayıcı, cinsel uyarılmanızı artırmak için farklı dokunma teknikleri kullanacaktır. Uyarılma seviyelerinizi yukarı ve aşağı getirerek, masözünüz sizi ‘zevk dalgalarına’ götüren bir baştan çıkarma yolculuğuna çıkarmalıdır. Özellikle, alıcının seans sonunda lingham veya yoni ve vücuttan vücut masajına uyarılması ile orgazma ulaşması beklenir.

İşte tantra masaj seansınızda ne bekleyeceğinizin adım adım açıklaması:

Tantra Masaj Ayarı

Genel olarak, masajınızı aldığınız ortamın ortamı her bakımdan sakinleştirici ve rahatlatıcı olmalıdır. Difüzörler veya yağ brülörleri gibi aromaterapi ile birlikte huzur yaratmak için doğal mumların kullanılması kesinlikle beklenmelidir. Sakin bir ses arka planı sağlamak ve duyusal deneyimi tamamlamak için genellikle rahatlatıcı müzik çalınır.

Masaj Yatağı veya Masaj Masası?

Profesyonel bir masözden tantra masaj seansı düzenliyorsanız, bir yatakta veya masaj masasında rahatça çıplak uzanmayı beklersiniz. Bu tür erotik masaj tam vücut slayt tekniklerini içerdiğinden, vücut slaytları masözünüz için beceri ve stabilite gerektireceğinden bir yatak daha uygun olabilir. Bununla birlikte, son derece geniş ve sağlam masaj masalarına sahip olan ve bunları kullanmayı tercih eden bazı sağlayıcılar var.

Yağlama

Servis sağlayıcınızın tercihine bağlı olarak masaj için çok çeşitli yağlar ve kremler kullanılabilir. Bence her türlü vücut masajı, tercihen sıcak kalması için ısıtılan kaliteli, hipoalerjenik masaj yağlarını içermelidir. Bazen seansınıza aromaterapi faydaları dahil etmek için masaj yağı karışımına uçucu yağlar da eklenebilir.

Danışma

İyi bir tantra masöz, masaj başlamadan önce her zaman hızlı bir konsültasyon sağlamalıdır. Bu, her iki taraf için oturumda nelerin beklendiğini veya neye dahil edildiğini anlaması açısından önemlidir, böylece yanlış anlaşılmalar olmaz. Ayrıca, masaj başlamadan önce birbirinizi tanımak ve ödemeleri halletmek için harika bir fırsat verir. Standart görgü kuralları, herhangi bir masaj hizmeti başlamadan önce paranın değiştirilmesidir.

Hazırlanma

Masöz başlamadan önce duş almanızı isteyebilir, bu da standart hijyen uygulamasıdır, bu durumda bu rahatsız edilmez. Gerekirse tuvaleti kullanmak için de bu fırsatı kullanmalısınız. Bunu yaptıktan sonra sizden masaj alanında soyunmanızı ve yatmanızı isteyecek ve masöz şehvetli tantra masajına başlamaya hazırlanacaktır.
Tüm sağlayıcılar hem teknik hem de koreografide biraz farklı masaj stilleri sunar. Bu, seçtiğiniz masözün kişisel tercihi, yaratıcılığı ve deneyimine bir yansımadır. Birçok tantra masöz ile konuştuktan sonra, tantra masajınızın neleri içereceği hakkında aşağıdaki genel fikri varsayabiliriz.

Topraklama Dokunuşları

Çoğu profesyonel tantra masaj için, kendinizin ve masözünüzün tamamen çıplak olmasını bekleyebilirsiniz, ancak genellikle vücudunuzun üzerinde bir havlu ile yüzüstü uzanarak başlayacaksınız. Masözünüz, çoğunlukla ellerle yapılan topraklama dokunma hareketleri veya preslerle başlayacaktır. Bunlar, vücudunuzu künt basınçla uyandırmak, kasları germek ve vücutta kan akışı oluşturmak için tasarlanmıştır.

Enerji Yayılımı

Havlu çıkarıldıktan sonra, masözünüz ılık yağlar ve elleri serbestçe akan bir hareketle hareket ederek vücudunuzun arkasına masaj yapmaya başlayacaktır. Sırt, omuz ve kollarınızda kalça ve arka kalçalarınıza kadar harika bir dokunma hissi yaşayacaksınız. Masözünüz enerjisini vücudunuza baştan ayağa yayar ve kundalini enerjinizi aktive eder.

Dönüş

Sorulduğunda, sırt üstü uzanmak için arkasına döneceksiniz ve yastıklarınız başınızı destekleyecek şekilde ayarlanmalıdır. Artık rpelvik alanı masözünüze maruz bırakacaksınız ve aynı zamanda vücutla vücut masajı slaytlarını kullanarak size masaj yaparken masaj görsellerinin tadını çıkarabileceksiniz. Şimdi masözünüzle karşı karşıyasınız, çok erotik ve derin bir bağlantı yaratır.

Lingham veya Yoni Masajı

Genital bölge, özellikle perine çevresinde zaten bir miktar stimülasyon almış olsa da, masaj giderek daha çok lingham veya yoni’ye odaklanacaktır. Uyarılmanızı geliştirmek ve erojen bölgenize ‘enerji vermek’ için cinsel organların farklı bölgelerine odaklanan dokunma teknikleri uygulanacaktır. Bunlar daha önce hiç hissetmediğiniz duyumlar olabilir ve son derece zevkli olabilir

Enerji Serbest Bırakmav

Otantik tantra uygulayıcılar, fiziksel boşalmayı içermeyen bir tam vücut orgazmı elde etmeyi umarlar, ancak modern tantra seanslarında genellikle durum böyle değildir. Enerji salınımı kesinlikle modern bir tantra masaja dahildir ve aksi belirtilmedikçe beklenmelidir. Masaj boyunca ‘zevk dalgaları’ sürmek gibi, bu gerçekten çok yoğun bir doruk olmalı.

Sakin ol

Doruğa ulaştıktan sonra, vücudunuz çok hassas bir durumda olacağından, hissettiğiniz dokunma hissi çok daha yumuşak olacaktır. Bu noktada masözünüz sizi gerçeğe geri döndürmek ve oturumu kapatmak için sizi huzur ve mutluluk içinde bırakmalıdır. Birçok masöz, vücudunuzu ovmak ve rahatlarken yağları çıkarmak için sıcak havlular içerecektir.

Tantra masajının faydaları

tantra masajı
tantra masajı

tantra masaj, içine girmeyi görenlere birçok fayda sağlayabilir. tantra masajın, sadece zevk ve orgazm vermek yerine, yaşamın her alanında iyileşmeyi ve refahı teşvik etmek için cinsel enerjiler uyandırdığını belirtmek önemlidir. Cinsel enerji inanılmaz derecede güçlü bir kuvvettir ve tantra masaj, onu hem cinsel hem de duygusal olarak daha rahat, kendine güvenen hale getirmek için kullanmanın en kolay yollarından biridir.

tantra masajın bazı önemli faydaları şunlardır:

 • Cinsel ve zihinsel gerilimleri serbest bırakır
 • Duygusal dengeyi ve travmanın iyileşmesini değiştirir
 • Erken boşalma ve orgazm kontrolü ile ilgili sorunları giderir
 • Erektil disfonksiyonun üstesinden gelmek
 • Güven arttırmak
 • Kendini tanıma
 • Durgun ilişkileri canlandırır

Yorumlar “Tantra masajı nedir ?”

 • engin kapar 3 ay önce

  Tantra masajını diğer tüm masaj çeşitlerinden ayrı tutuyorum bu masajı deneyimek insanı ayrıcalıklı hissettiriyor yıllar önce taylant’da yaptırmıştım ülkemiz.de bu masajı yapabilen masözlerin olması harika

 • Yorum bırak

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir