Masajvakti.com üzerinden ilanlara ve içeriklere ziyaretçilerin göndermiş oldukları tüm yorumları bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Mustafa tarafından Masöz esra

Bilgi almak istiyorum

Kerim Gündogdu tarafından Masöz duygu

Duygu hamım buradan size çok teşekkür ediyorum gerçekten beni çok iyi agırladınız muhabbetinizden ve ilgili samimi tavrızdan çok memnun kaldım

Kemal ateş tarafından Masoz andie

Andie hanım dan masaj hizmeti aldığım için kendimi şanslı hissediyorum thai masajı gerçekten çok iyi gedi kesinlikle masaj’da tek favorim bundan sonra andie

Alperen tarafından Masöz esra

Merhaba şartları öğrenebilirmiyim

Sarıhan tarafından Masöz seniz

Merhabalar sizlere masaj hizmetinizle alakalı ulaşmak isterim

cenk tarafından Masöz ezgi

Merhaba. Size ulaşmak ıstiyorum. Telefon numaranızı rica edecektim.

erkan sarı tarafından Masöz tuğçe

Tugçe hanım'dan masaj seansı aldığım için çok memnunum kendisi fizyoterapist masajın dilinden çok iyi anlıyor. Bundan sonra Tuğçe hanıma ayda bir düzenli masaj yaptırmak istiyorum.

Çetin karakaya tarafından Masoz andie

Andie hanım gerçekten profesyonel bir terapist. Kesinlikle tavsiye ediyorum, masajın insana bu kadar iyi geleceğini tahmin etmiyordum İlgili ve samimi tavrın için teşekkür ediyorum tekrar görüşmek üzere.

hakan tarafından Masöz seniz

İletişime geçmek isterim

Semih tarafından Masöz seniz

Gül hanım merhaba sizden hizmet almak için nasıl iletişim kurabilirim? İletişim bilgisi verir misiniz?

Ersin tarafından Masöz seniz

Gül hanım merhaba Yurt dışından tatile geldim burada oldugum sürelerde sizden masaj hizmeti almak isterim bana geri dönüş yaparsanız sevinirim.

bugra tarafından Masöz sezen

merhaba sezen hanım profiliniz ilgimi çekti sizinle nasıl iletişim kurabilirim masaj seansları hakkında bilgi almak isterim.

serdar yıldırım tarafından Nuru masajı nedir

Nuru masajı japonların yarattıgı efsane bir masaj dır gerçi masaj demek gerekirse tamamen çok farklı bir ambiyanstır şimdilerde görüyorumki ülkede oldukça moda olmuş.

engin kapar tarafından Tantra masajı nedir ?

Tantra masajını diğer tüm masaj çeşitlerinden ayrı tutuyorum bu masajı deneyimek insanı ayrıcalıklı hissettiriyor yıllar önce taylant'da yaptırmıştım ülkemiz.de bu masajı yapabilen masözlerin olması harika